• Modyfikacja istniejących stron

    Jeśli Twoja strona internetowa ma trzy, cztery lub więcej lat to najprawdopodobniej jest już przestarzała.

    Przeprowadzę analizę i pomogę Ci przerobić Twoją stronę tak aby była nowoczesna, responsywna i dostosowana pod kątem SEO. Dotychczasowe teksty i grafiki zostaną zachowane. Wspólnie przejdziemy bezboleśnie przez cały proces przebudowy.

Dlaczego warto mieć nowoczesną stronę internetową?

Jeśli posiadasz przestarzałą stronę internetową, to jej przebudowa jest konieczna. Trendy na świecie tak szybko się zmieniają, że już 3-4 letnia strona internetowa zaczyna „trącić myszką”. Większość użytkowników nie docenia znaczenia nowoczesnej strony internetowej. Myśli sobie: „Przecież zapłaciłem za swoją stronę i są na niej wszystkie potrzebne informacje, po co zmieniać wygląa? Dobrze jest jak jest.” Tyle tylko, że patrząc na to podejście przez analogię, posługując się przykładem, wyobraźmy sobie, że na spotkanie biznesowe ktoś przyjeżdża starym Polonezem. Jak go widzą inni uczestnicy spotkania? Popatrzą na jego buty czy aby mchem nie porosły. Prawda jest taka, że każdy chce się zaprezentować jak najlepiej gdyż podlega presji otoczenia i jest oceniany przez innych. Strona internetowa to nasza wizytówka. Gdy ją ktoś otworzy na urządzeniu mobilnym i widok się „rozjedzie” to z pewnością się zniechęci i nie będzie już nią zainteresowany. Obok kilka przykładów przestarzałych stron internetowych.

Więcej na temat stron WWW

Po aktualizacji Twoja strona będzie

Przebudowana - zgodna z nowymi standardami, które szybko ulegają zmianom

Responsywna - przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych

Estetyczna - zdobędzie nowy, atrakcyjny wygląd

Bardziej funkcjonalna - wzbogacona o nowe funkcje, których wcześniej nie posiadała

Posiadać większe możliwości - można będzie wdrożyć nowe rozwiązania i technologie

SEO - Odpowiednio przystosowana do pozycjonowania

Przebudowa stron www jest niezbędna jeśli chcemy dotrzeć do dużego grona odbiorców. Modernizacja witryny jest nieodłącznym elementem prowadzenia firmy w Internecie.

Dlaczego posiadanie nowoczesnie wyglądającej strony jest takie ważne?

Przebudowa strony internetowej to nie tylko kosmetyczna zmiana wyglądu. Zazwyczaj jest to również zmiana technologii, w której strona jest tworzona. Nowoczesne strony są lepiej zoptymalizowane zarówno pod kątem szybkości działania jak i pozycjonowania. Kod jest skompresowany a grafiki tak przygotowane aby wczytywanie trwało jak najkrócej.

Standardy stron internetowych ulegają ciągłym zmianom podobnie jak moda. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia sprzed kilkunastu lat - podobnie jest ze stronami internetowymi. Te sprzed kilku lat wyglądają "jakoś inaczej". Można by powiedzieć, że są bardziej toporne. Nowoczesna strona swoim wyglądem zachęca do przeglądania, nie jest przeładowana nadmiarem tekstu, grafiki czy tez irytujących, poruszających się elementów jak wyskakujące okienka.

Każdy kto prowadzi biznes w Internecie powinien brać pod uwagę, że przebudowa strony to proces nieodzowny i jest częścią biznesu, tak jak wymiana przestarzałych komputerów, drukarek, monitorów.

przebudowa stron

Jeśli posiadasz przestarzałą stronę internetową, to jej przebudowa jest konieczna. Trendy na świecie tak szybko się zmieniają, że już 3-4 letnia strona internetowa zaczyna „trącić myszką”. Większość użytkowników nie docenia znaczenia nowoczesnej strony internetowej. Myśli sobie: „Przecież zapłaciłem za swoją stronę i są na niej wszystkie potrzebne informacje, po co zmieniać wygląa? Dobrze jest jak jest.” Tyle tylko, że patrząc na to podejście przez analogię, posługując się przykładem, wyobraźmy sobie, że na spotkanie biznesowe ktoś przyjeżdża starym Polonezem. Jak go widzą inni uczestnicy spotkania? Popatrzą na jego buty czy aby mchem nie porosły. Prawda jest taka, że każdy chce się zaprezentować jak najlepiej gdyż podlega presji otoczenia i jest oceniany przez innych.

Strona internetowa to nasza wizytówka. Gdy ją ktoś otworzy na urządzeniu mobilnym i widok się „rozjedzie” to z pewnością się zniechęci i nie będzie już nią zainteresowany.

Obok kilka przykładów przestarzałych stron internetowych.

Korzyści jakie daje Ci współpraca ze mną

Oto 6 powodów dla których warto podjąć współpracę ze mną:

Szybka realizacja

Tylko kilka dni potrzebuję na wykonanie profesjonalnej strony internetowej

Atrakcyjne ceny

Każdy projekt wyceniam indywidualnie. Nie trzymam się sztywnych kosztów.

Bezpłatne dodatki

Przez 12 miesięcy otrzymujesz darmowy hosting i domenę

Dbałość o detale

Nowoczesne i świetnie wyglądające strony www dzięki dbałości o szczegóły.

Zaangażowanie

Do każdego projektu podchodzę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Indywidualne wsparcie

Oferuję Ci wsparcie podczas wdrażania zmian i ulepszeń na stronie.

Strony internetowe

Pierwsze wrażenie mamy szansę zrobić tylko raz. Z badań wynika, że mamy na to zaledwie kilka sekund i jest to odczucie, które ciężko później zmieni...
Czytaj więcej...

One Page Website

One Page Website (lub też single-page website) zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością w sieci. Mają one zarówno wiele zalet, jak i wad. ...
Czytaj więcej...

Landing Page

Landing page (inaczej strona docelowa lub strona lądowania) to pojedyncza strona internetowa mająca za zadanie realizować jedno konkretne zadanie, ...
Czytaj więcej...
Top
WordPress Image Lightbox